Jei reikalingas didelis meškinas Vilniuje – papuolėte ten kur reikia.

Skambinkite telefonu +370 627 18327 ir susitarkite dėl meškino pristatymo arba atvykimo atsiimti meškino tiesiog į biurą Kalvarijų g.125.
Juk būna, kad norisi staigmeną merginai padaryti vėlai vakare, kai niekas nebedirba… Arba tiesiog užmirštate svarbias sukaktuves ar tiesiog kieno nors gimtadienį. Mes galime padėti. Dideli meškinai Vilniuje Jūsų laukia ir vakarais ir savaitgaliais. Mūsų biure yra daugybė meškinų, tad visad bus iš ko pasirinkti. Turime įvairių stilių meškinų: Amerikietiško stiliaus meškinų Teddy-bear, meškinų Barney, meškinų su širdelėmis „Love“, meškinų su užrašais. Meškinų spalvų paletė taip pat ypatingai didelė – balti, rožiniai, rudi, violetiniai, geltoni, oranžiniai ir daugybės kitų atspalvių.

Dabar jau prekiaujame ne tik dideliais meškinais, bet ir pliušinėmis pandomis. Mūsų pliušiniai meškinai užpildyti tik aukščiausios kokybės poliesterio pluoštu. Jam turime OKEO 100 kokybės sertifikatą, įrodantį, kad jis nekenkia vaikams ir apskritai žmonių sveikatai. Meškinai užpildyti šiuo pluoštu būna ypatingai lengvi ir minkšti. Tai daug kokybiškesnis pluoštas už įprastą sinteponą, smulkintą paraloną ir visas kitas alternatyvas.

Jei didelis meškinas reikalingas ne Vilniuje, o kitame Lietuvos mieste – tai taip pat nėra problema. Dideli meškinai gali pas Jus atvykti kurjerių tarnybos ar Lietuvos pašto pagalba. Ir tai truks vos 1-2 dienas visoje Lietuvoje. Jei pristatymas reikalingas į užsienio valstybę – reikia tartis individualiai. Jei jau patekote į šį puslapį, turbūt suprantate, kad pliušinis meškinas tai tobula dovana. O dabar radote ir puikią vietą, kur ją įsigyti.

+370 627 18327
Kalvarijų g. 125, Vilnius
Prieš atvykstant paskambinkite!